PAN ZIMSKA LIGA

FOTO/VIDEO CB Active i AL Nemčić/Klesarstvo Habek osvojili veteranske turnire

Gledatelji u dvorani koprivničke Srednje škole danas su mogli uživati u dvjema utakmicama finala veteranske konkurencije Pan Zimske lige. Naime, igrala su se dva turnira, comfort i pro, stoga smo dobili i dva pobjednika.

U finalu comforta najboljom se pokazala ekipa AL Nemčić/Klesarstvo Habek, koju mahom čine veterani NK Starigrada. Do trofeja i medalja došli su nakon što u odlučujućoj utakmici s 4:2 svladali Petgrad. Slavlje se nastavilo u svlačionici, gdje su igrači u crno-plavoj kombinaciji pozirali s odličjima.

U finalu pro konkurencije CB Active s 4:0 dobio je Stars polikliniku Ribnjak i tako, uz trofej i medalje, osvojio nagradni fond u iznosu od 2500 eura. Ovdje su proglašeni i najbolji igrači turnira. Najbolji malonogometaš je Zoran Lukavečki, najbolji strijelac Josip Golubar, a najbolji golman Danijel Marčec, svi članovi Activea.

FOTO/VIDEO Nikola Wolf

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

VIJEST KOJA ĆE RAZVESELITI SLAVENAŠE

Izgradnja novog stadiona ide prema realizaciji, Grad napravio prvi korak…

policijska potjera koprivnicom

Vozač dobio 3.500 eura kazne

povlačenje iz prodaje

Müller vraća novac svim kupcima ove namirnice: “Odmah prestanite s upotrebom”