Počeo koncert za pamćenje

FOTO/VIDEO Doris obožavaju sve generacije: Počašćeni smo što smo večeras s vama

U Bepovoj dvorani upravo se odvija vrhunac proslave 668. rođendana Grada Koprivnice. Počeo je koncert Doris Dragović, a dvorana je ovom prilikom popunjena do posljednjeg mjesta. U publici se nalaze sve generacije Koprivničanaca.

Legendarna hrvatska pjevačica žari i pali na kojoj god se pozornici pojavi. Njenu kvalitetu su naravno prepoznali i Koprivničanci koji su u manje od 48 sati preuzeli svih 5000 komada besplatnih ulaznica za večerašnji spektakl.

Večer je počela stihovima Da se volimo k’o ljudi, odnosno velikom uspješnicom Ima nešto u tome, a Doris već za prvu pjesmu zaradila veliki pljesak.

  • Počašćeni smo što smo s vama i dio ove vaše večeri – poručila je Doris koprivničkoj publici.

Uz raskošnu pozornicu, izvrsne prateće glazbenike i vrhunsku produkciju, atmosfera u Bepovoj dvorani je fascinantna. Redaju se hitovi Jedini, Gabrijel, Sve smo mogli imat, Nešto što je od Boga…

Pred nama je zasigurno još jedan rođendanski koncert za pamćenje.

Foto: Nikola Wolf

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

DRUŽENJE UZ GLAZBU, PLES, KOLAČE

Komatničanci pripremili još jednu “Mešu na Dravi”

POČELI SU RADOVI NA BJELOVARSKOJ

Cesta na kojoj je tragično preminuo mladić dobiva nova prometna rješenja

ULAGANJE U BUDUĆNOST SELA

Sve je spremno za izgradnju novog dječjeg igrališta