PALAČINKIJADA U POVODU ZAVRŠETKA ŠKOLSKE GODINE

FOTO/VIDEO Novigraci i motoristi uživali u palačinkama

Udruga mladih Novigrad Podravski već tradicionalno je u povodu završetka školske godine organizirala Palačinkijadu. Organizatori su se zbilja potrudili i za svoje najmlađe i one nešto starije sumještane ispekli više od tisuću palačinki, a posebni gosti bili su i motoristi koji će se družiti na moto susretu na Šoderici. U parku pod lipama okupili su se brojni mještani Novigrada Podravskog i uživali u slasnim delicijama i okrjepljujućim sokovima koji su također itekako dobro došli kao osvježenje od vrućine, a najmlađe je oduševio i napuhanac.

FOTO/VIDEO Đuro Grčić

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

DRUŽENJE UZ GLAZBU, PLES, KOLAČE

Komatničanci pripremili još jednu “Mešu na Dravi”

Jeste li Znali?

Pitali vrhunskog kuhara kako spriječiti da se meso lijepi za tavu: “Prije pečenja, samo stavite malo ovog začina”

Organizirala LOVAČKA STRELJAČKA UDRUGA PREKODRAVLJE

Lovci se okušali u gađanju glinenih golubova, zabavlja ih Franjo Barić