Završnica turnira idućeg vikenda

FOTO/VIDEO Odigrana grupna faza Memorijala prof. Branimir Jedvaj

Natjecanje po skupinama na Memorijalnom turniru prof. Branimir Jedvaj, u organizaciji Udruge malog nogometa Koprivnica, uspješno je privedeno kraju, a poznati su i svi parovi završnice koja će se igrati idućeg vikenda u dvorani Srednje škole Koprivnica.

U konkurenciji starijih pionira, igranoj danas, prolaz dalje u skupini A osvojila je selekcija NK Slaven Belupo 2011. kao i momčad Škole nogometa Grada Koprivnice. U skupini B najuspješniji su bili igrači Slaven Belupa 2012., te učenici OŠ Podolice. Polufinalni susreti starijih pionira na rasporedu su 9. siječnja, kada će se sastati Slaven Belupo 2011. – OŠ Podolice te Slaven Belupo 2012. – Škola nogometa Grada Koprivnice, dok će utakmica za treće mjesto biti odigrana istoga dana. Susret za naslov prvaka predviđen je za 10. siječnja 2026.

Dan ranije, u petak, kompletirane su skupine u konkurenciji mlađih pionira. Iz skupini A tako su u polufinale prošli Slaven Belupo 2014. te OŠ Antun Nemčić Gostovinski, dok su u skupini B najbolji bili Slaven Belupo 2013. te OŠ Braće Radić. U polufinalnim dvobojima mlađih pionira, koji se također igraju 9. siječnja, sastaju se OŠ Antun Nemčić Gostovinski – Slaven Belupo 2013. te OŠ Braća Radić – Slaven Belupo 2014.

Na natjecanju su još sudjelovale momčadi ŠN Općine Koprivnički Ivanec, Tehničara iz Cvetkovca, Tomislava iz Drnja te ludbreške Podravine.

FOTO/VIDEO Nikola Wolf

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Važna obavijest porezne

”Ovim će građanima uplaćeni iznos novaca biti vraćen”

Križevačko gradsko vijeće

Povećava se kapacitet križevačkog odlagališta otpada, vijeće ostalo bez jedine žene

PRED VIJEĆNICIMA SU VAŽNE ODLUKE

Grad će sufinancirati ugradnju liftova