SLAVI SE PRAZNIK RADA U KOPRIVNICI

FOTO/VIDEO Slasni radnički grah primamio tisuće građana

Slavi se Praznik rada, a u središtu Koprivnice živo je od jutra. Trodnevna proslava započela je budnicom Puhačkog orkestra grada Koprivnice, a točno u podne brojni Koprivničanci okupili su se u gradskom parku na tradicionalnoj podjeli graha. Za ovu priliku Podravkini kuhari pripremili su 4.000 porcija. Mnogi su prijepodne iskoristili i za razgledavanje sajma cvijeća, članovi Oldtimer kluba Biciklin predstavili su svoj klub, a najmlađi su uživali u Lino igraonici. Vrhunac današnjeg dana svakako je koncert Maje Šuput koji počinje u 20:30. Program se nastavlja u subotu, sajam cvijeća je otvoren od devet do 19 sati, a od 20:30 nastupa Matija Cvek. Svi oni koji ne stignu posjetiti sajam cvijeća sutra, priliku imaju još i u nedjelju.

FOTO/VIDEO Nikola Wolf

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

SVEČANA SJEDNICA U KOPRIVNIČKOM IVANCU

Planovi su veliki i ambiciozni, žele zadržati mlade i povećati kvalitetu života svih mještana

POLJOPRIVREDNIKU NEVRIJEME NAPRAVILO VELIKU ŠTETU

VIDEO Dušanov (83) krumpir taman je krenuo cvjetati, a onda je pala tuča i uništila mu cijeli vrt

Šaranski kup

Izvukli iz jezera 615 kilograma ribe, no ovog će amura posebno pamtiti