SLAVI SE PRAZNIK RADA U KOPRIVNICI

FOTO/VIDEO Slasni radnički grah primamio tisuće građana

Slavi se Praznik rada, a u središtu Koprivnice živo je od jutra. Trodnevna proslava započela je budnicom Puhačkog orkestra grada Koprivnice, a točno u podne brojni Koprivničanci okupili su se u gradskom parku na tradicionalnoj podjeli graha. Za ovu priliku Podravkini kuhari pripremili su 4.000 porcija. Mnogi su prijepodne iskoristili i za razgledavanje sajma cvijeća, članovi Oldtimer kluba Biciklin predstavili su svoj klub, a najmlađi su uživali u Lino igraonici. Vrhunac današnjeg dana svakako je koncert Maje Šuput koji počinje u 20:30. Program se nastavlja u subotu, sajam cvijeća je otvoren od devet do 19 sati, a od 20:30 nastupa Matija Cvek. Svi oni koji ne stignu posjetiti sajam cvijeća sutra, priliku imaju još i u nedjelju.

FOTO/VIDEO Nikola Wolf

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

nema bolje nego malo raditi na zemlji pa se rashladiti gemištom

VIDEO “I kad godina za nju nije dobra, ova je kultura na kraju uvijek najisplativija”

jeste li znali?

Pitali kuhara kako doznati je li maslinovo ulje stvarno domaće: “Samo ga stavite u hladnjak i ubrzo će vam sve biti jasno”

vrijedi pročitati

Agencija za zaštitu podataka ima važno upozorenje za sve građane