tradicija duga 20 godina

FOTO/VIDEO Veselje na Zrinskom trgu, moto mrazovi hrpom slatkiša obradovali mališane

Za djecu u prosincu nema većeg veselja nego kada su okruženi bradonjama u crvenim odijelima. Upravo to se dogodilo jutros na središnjem koprivničkom trgu, gdje su brojne mališane obradovali isto tako brojni djeda mrazovi na motorima.

Tradicija je to duga 20 godina, a provode ju koprivnički motoristi koji su i ovaj put na Zrinski trg došli s torbama punih slatkiša i raznih slastica. Nakon što su prodefilirali gradskim ulicama, uz klizalište u samom centru grada dočekalo ih je više stotina mališana u pratnji roditelja.

Nakon druženja s onim najmlađima, na red su došle i starije generacije, jer su moto mrazovi produžili prema Lenišću, odnosno Domu za starije i nemoćne osobe, gdje su simboličnim darovima obradovali tamošnje žitelje.

Kako je prošlo druženje na Zrinskom trgu pogledajte u nastavku.

FOTO/VIDEO: Nikola Wolf

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Jeste li je vidjeli?

Marija je nestala. Od subote joj se gubi svaki trag…

KAZNENO SU PRIJAVLJENI

Kod dvojice mladića pronašli više od 3,6 kilograma droge

PREPUNA DVORANA DOMOLJUBA

FOTO/VIDEO Medicinske sestre pjevaju za pomoć rodilištu