završile su u bolnici

FOTO/VIDEO Za frontalni sudar na državnoj cesti krive obje vozačice

Izvijestili smo u utorak u teškoj prometnoj nesreći koja se dogodila rano ujutro na državnoj cesti D20 između Legrada i Velikog Otoka. Sudarila su se dva automobila uslijed čega su dvije žene zadobile tjelesne ozljede te su prevezene u koprivničku Opću bolnicu. Kako je policija utvrdila očevidom, za sudar su krive obje vozačice.

– Dana 2. siječnja oko 6.40 sati u Velikom Otoku 59-godišnja vozačica upravljala je osobnim automobilom koprivničke registarske oznake. Zbog nepropisnog mimoilaženja došlo je do sudara s osobnim automobilom koprivničke registarske oznake kojim je iz suprotnog smjera upravljala 72-godišnja vozačica, a koja je također nepropisno mimoilazila osobni automobil – priopćili su jutros iz Policijske uprave koprivničko – križevačke.

FOTO/VIDEO Nikola Wolf

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Jeste li Znali?

Pitali iskusnog kuhara na koliko stupnjeva i koliko dugo peći pile da ostane sočno pa shvatili da cijeli život rade istu grešku

PREJAKE JURILICE

Oduzeli električni romobil 60-godišnjaku

OLAKŠICA ZA RODITELJE

Za smještaj u učeničkim domovima daju 60 eura mjesečno