OZLIJEĐEN JE

FOTO Vozač se autom zabio u policajca na motociklu

U prometnoj nesreći koja se dogodila u četvrtak iza 15 sati, ozlijeđen je policajac nakon što se 34-godišnjak zabio automobilom u njegov motocikl.

Dogodilo se to u Kloštru Podravskom, a zbog neprilagođene brzine kretanja vozača u automobilu. “U prometnoj nesreći policijski službenik koji je upravljao motociklom je ozlijeđen, a protiv vozača osobnog vozila će biti pokrenut prekršajni postupak”, stoji u priopćenju policije.

Kako smo doznali od očevidaca, zbog ozljeda prometnog policajca morala je intervenirati i hitna.

FOTO čitatelj

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

MORA PLATITI 1.320 EURA

S gotovo tri promila pao je s romobila

DONESEN PROGRAM KONTROLE LUTALICA, NO NAČELNICI UPOZORAVAJU:

“Više izdvajamo po psu u azilu, nego djetetu u vrtiću, jedino rješenje koje vidim je njemački sistem”

NESREĆA U KOPRIVNICI

UPRAVO Težak sudar na raskrižju. Ima ozlijeđenih, gužve su velike