NA POZNATOM PENJALIŠTU

FOTO Vrijedni članovi popravili dotrajalo stepenište

Članovi Planinarskog društva Kalnik odlučili su iskoristiti sunčanu subotu kako bi renovirali dotrajale stepenice na penjalištu Kalnik pored Križevaca.

Kalnik je najveće sportsko penjalište koje je u periodu od proljeća do jeseni najpopularnije penjalište u sjeverozapadnoj Hrvatskoj. Ima preko 215 smjerova na više sektora koji se nalaze u blizini Kalničke tvrđave.

Kalnik je od nedavno postao bogatiji za puna tri sektora, koja se nalaze iza grebena i jedan koji se nalazi ispod repetitora. U ljetnim danima će te na njima naći spas od ljetne žege, jer pružaju sjenu većinu dana, za razliku od nekih drugih sektora.

FOTO: Planinarsko društvo Kalnik

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

[U DRUŠTVENOM DOMU] Tema ovogodišnje mudlinijade je svatovski stolek

VIDEO Svatovi su trajali dva dana, troškove snosilo cijelo selo, za doručak se jele čurke i pila rakija, a nepozvani gosti bili dobrodošli

Svladali Lokomotivu 4:2

FOTO/VIDEO Koprivnica je novi drugoligaš!

Ponovno na okupu

VIDEO Na proslavu 40. obljetnice male mature stiglo ih čak 58 i prema svemu sudeći, čeka ih nezaboravna fešta