KOŠARKA

FOTO Zadrani nanijeli novi poraz Virovcima

Košarkaši Podravca i dalje su bez pobjede u kvalifikacijama za Prvu hrvatsku ligu, a u šestom su kolu na svom parketu poraženi od zadarske Opus Puntamike 60:77. Zadrani su praktično pitanje pobjednika riješili u prvoj četvrtini u kojoj su se odlijepili na plus 12. Virovci su sredinom druge dionice spustili zaostatak na samo četiri koša, no vrlo brzo su se Zadrani vratili na dvoznamenkastu prednost i na predah otišli s plus 11. U trećoj i četvrtoj četvrtini gosti su s lakoćom kontrolirali igru i rezultat i na kraju slavili s uvjerljivih plus 17.

Za Podravac su igrali i koševe postigli: Stefan Zadravec 25(2×3), Julijan Zadravec 17(2×3), Antonio Šoš 6, Nikola Šestak 5, Nikola Laić 5(1×3), Karlo Molnar, Patrik Topolčić, Andrija Hrženjak 2, Martin Vedriš, Mihael Topolčić, Leonard Koščak i Leon Cestar.

FOTO Đuro Grčić

PRAZNIK NOGOMETA U KOPRIVNICI

🔴 LIVE 2:2 Kakva glupost Agbekpornua! U dvije minute dobio dva žuta i ostavio suigrače u problemu