Frankol i Fodor prvaci, Benko brončani

Ekipa Hrvačkog kluba Podravka nastupila je na prvenstvu Hrvatske u hrvanju grčko-rimskim načinom za uzrast seniora. Ovogodišnje izdanje nacionalnog prvenstva održalo se u Sportskoj dvorani Iver u Sesvetama, a na njemu se okupilo 102 hrvača iz 15 klubova.

Za HK Podravka ovoga je puta nastupilo sedmero hrvača. Tako je Borna Ljubić osvojio peto mjesto u kategoriji  do 60 kilograma. Filip Verčević bio je također peti u kategoriji do 72 kilograma. Josip Benko postigao je najbolji rezultat te je osvojio broncu do 97 kilograma. Roman Balog, Domagoj Džanko, Alen Nogić i  Karlo Mijatović bili su bez plasmana.

– Moramo napomenuti da je četvero naših hrvača po prvi put dobilo pravo nastupa na seniorskom prvenstvu, dok je troje u slabijem treningu zbog fakultetskih obaveza stoga je bilo i za očekivati nešto slabije rezultate. Isto tako istaknut ćemo da se ove godine naslovima nacionalnih prvaka u dresu varaždinske Vindije okitilo dvoje Koprivničanaca. Sandro Frankol obranio prošlogodišnji naslov u kategoriji do 55 kilograma, dok je Alen Fodor osvojio naslov prvaka u kategoriji do 72 kilograma – poručili su iz HK Podravka i pohvalili organizatore za vrhunski event.

ovo je bilo bolno za gledati

Slaven se u Puli ‘nije pojavio’! Dečki igrali kao da im se ne da pa u pola sata dobili tri komada

četvrtinale hrvatskog kupa

Podravka grabi prema duploj kruni, pregazila Bjelovar i osigurala završnicu kupa u Poreču

JADRANSKO – PODUNAVSKI KUP U SPORTSKOM RIBOLOVU

FOTO Peski iz Đurđevca osvojili brončane medalje

gostovanje u puli

Radeljić najavio mlađi Slaven: Juniori će startati, greške im ne brojim, ali tražim energiju

treća pobjeda u kvalifikacijama

Virovke rasturile zagrebački Falcons i osigurale dodatno razigravanje za Premijer ligu

RASPISAN NATJEČAJ ZA SANACIJU TRAVNJAKA

Još dvije utakmice i hibrid odlazi u povijest. Za Slaven je bio vrlo nesretan zadnjih godina…