VRATILI SE U SVOJE ŠKOLSKE KLUPE

Gimnazijalci proslavili 20. godišnjicu mature

Nekadašnji učenici koprivničke Gimnazije Fran Galović prošlog su petka proslavili svoju 20. godišnjicu mature. Svojih se gimnazijskih dana njih stotinjak prisjetilo sjedanjem u stare školske klupe, a veselo druženje, zajedno sa svojim razrednicima, nastavili su u Pivnici K Franzu. – Lijepo je i vrlo emotivno vratiti se 20 godina unatrag te opet, kao nekada, biti zajedno sa svojim gimnazijskim kolegama. Voljeli bismo se nalaziti češće te se nadamo da ćemo u tome i uspjeti, ali i da će nam se ubuduće pridružiti i oni kojih ovog puta nije bilo – kazali su nam veseli maturanti kojima nije nedostajalo tema za razgovor, veselje i smijeh.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Nigerijac Adetunji Rasaq Adeshina blizu dolaska u Slaven Belupo

Briljirao u Srbiji, za LASK odigrao samo 25 minuta te osvojio Bundesligu i Kup, a sada stiže u SHNL?

U TIJEKU JE SEZONA ŽETVE JEČMA

VIDEO Za uzgoj nije zahtjevan i urod je svake godine dobar, ali pojavio se jedan veliki problem

POTPORA STRANKAMA IZ GRADSKOG PRORAČUNA

Stranici Nezavisni Željka Lackovića 14.375 eura