Golovima Milasa i Matijašeca ‘riješili’ Novigrace

U srazu posljednjeg kola Prve županijske lige između Miklinovca i Drave iz Novigrada Podravskog deblji su kraj izvukli gosti. Domaći su Miklinovčani u drugom poluvremenu postigli dva pogotka i time riješili utakmicu. Prvi je pogotak postigao Milas u 58. minuti, dok je Matijašec za 2:0 zabio pred sam kraj, odnosno u 86. minuti i time ujedno zaključio sezonu.

Dodajmo još kako je na utakmici podijeljen samo jedan žuti karton, i to Mauroviću iz redova Miklinovčana. Tako su se domaći utaborili na sedmom mjestu ljestvice s 32 boda, dok je Drava iz Novigrada Podravskog ostala na 12. mjestu s 24 boda. Iza obje je ekipe vrlo plodna sezona s brojnim usponima i padovima, a konačni rezultat ne možemo opisati drugačije nego realnim.