Podravski favicon - Podravina i Prigorje - Koprivnica - Križevci - Đurđevac - Ludbreg - Aktualne vijesti - Zanimljivosti - Fotogalerije

Grad ostao bez jednog od dugovječnijih pročelnika, uskoro natječaj za novog

Grad Đurđevac ostao je bez jednog od najdugovječnijih pročelnika, Dejana Đuda koji je nakon 13 godina odlučio promijeniti radno mjesto. Đud, koji je jedini uz Jadranku Švaco na svojoj funkciji „preživio“ dolazak na vlast Željka Lackovića, bio je pročelnik za prostorno planiranje, uređenje i komunalne djelatnosti. Na njegovo mjesto privremeno je imenovan Kristijan Grgac, a uskoro će biti raspisan natječaj za tu pročelničku funkciju.  

– Dosadašnjem pročelniku Upravnog odjela za prostorno planiranje, uređenje i komunalne djelatnosti Dejanu Đudu radni odnos sporazumno je prestao dana 8. siječnja i to zbog njegova odlaska na drugo radno mjesto. Grad Đurđevac je iznimno zadovoljan angažmanom i radom dosadašnjeg pročelnika koji je otišao raditi u privatni sektor – navode u gradskoj upravi.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Prva svijeća je upaljena, klizalište otvoreno

FOTO/VIDEO Počeo koprivnički advent, građani navalili na kuhanac i kobase, znamo i cijene

"morate ići sasvim polagano, puževim hodom"

Vožnja “popularnim” šodarnim putem prava je avantura, vlasnici uništavaju automobile

MAJSTORI KOVAČI IZ PODRAVINE

FOTO: Marijan i njegovi sinovi jedini se bave gotovo pa izumrlim zanatom od Zagreba do Slavonije

Obitelj iz podravine ističe da je dijete bez razloga završilo u udomiteljstvu

Žele da im se djevojčica vrati, majku optužuju za zlostavljanje

VIDEO

Ova je čarobna snimka nastala jutros u snijegom prekrivenoj Podravini

đurđevački limitator

Dok ti zemu vozačku nesi još v kazni

Upišite pojam koji želite pretraživati