Građani u akciji posadili 16 novih stabala

U zajedničkoj akciji ozelenjivanja, koja je održana u petak u križevačkoj Ulici Frana Gundruma i ispred gradskog stadiona, zasađeno je ukupno 16 stabala i 60 grmova ukrasne živice. Sadnje stabala u suradnji sa sugrađanima u Križevcima se provode od 2018. godine, a cilj je zasaditi stabla na javnim površinama kako bi se doprinijelo ozelenjivanju gradskih površina i tako smanjila emisija ugljičnog dioksida. Akciju su organizirali Grad Križevci i Komunalno poduzeće d.o.o., a sugrađanima su pomagali zaposlenici Komunalnog poduzeća uz stručnu pomoć inženjerki Marije Vragović i Sunčane Novosel Ištok.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Nesreća na državnoj cesti

Motociklom sletio u kanal, nastradala putnica

Jeste li znali?

Vulkanizer upozorava: “Svi vozači ovo rade, a nemaju pojma da tako uništavaju gume”

DVD Podravske Sesvete proslavilo 100. rođendan

Nesebičnost, hrabrost i istinsko zajedništvo koje traje punih 100 godina