Gradonačelnik na ručku u Pučkoj kuhinji 

U prostorijama Pučke kuhinje u utorak je održan tradicionalni božićni ručak za korisnike Pučke kuhinje Gradskog društva Crvenog križa Koprivnica, kojem je prisustvovao gradonačelnik Koprivnice Mišel Jakšić i pročelnica Upravnog odjela za društvene djelatnosti Ana Mlinarić. Korisnicima Pučke kuhinje uputili su božićne i novogodišnje čestitke te im poželjeli mnogo zdravlja i uspješniju nadolazeću godinu.

– Također tradicionalno, Grad Koprivnica je uoči blagdana osigurao 125 paketa s prehrambenim namirnicama korisnicima socijalnog programa. Volonteri koprivničkog Crvenog križa podijeli su pakete korisnicima, a dio paketa dostavili su na kućne adrese korisnika zajedno s obilnim božićnim ručkom – rekli su u Crvenom križu.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Ministarstvo poljoprivrede predlaže velike promjene u lovstvu

Vozači će sami plaćati štetu od naleta na divljač ako nitko nije kriv

JESTE LI ZNALI?

Pitali vodoinstalatera kako ekspresno odčepiti odvod: “Dovoljna su samo dva sastojka, sigurno ih imate u kuhinji”

Podravina i Prigorje su u 20 godina izgubili gotovo svaki peti razred

Broj osnovnoškolaca smanjio se za 29 posto, a učitelja povećao za 12 posto