“Himalaja” nadigrala Močile: Ritoša i Bukvić za slavlje Hlebinčana

Nogometaši Lipe svladali su u utakmici 23. kola Prve ŽNL u Hlebinama goste iz Koprivnice, igrače Močila rezultatom 3:1. Poveli su domaći autogolom igrača Močila Matije Posavca u 13. minuti, na 2:0 povisio je Mateo Ritoša u 38. minuti i tim se rezultatom otišlo na odmor. U nastavku su Močilani skupili glave i smanjioli golom Igora Čanija u 57. minuti.

Nažalost za Koprivničance, nisu imali snage za izjednačiti. S druge strane domaćinu je uspjelo postići gol u 87. minuti preko Bolteković-Tkaleca, što je ujedno bio i konačni rezultat utakmice, 3:1. Za Lipu su igrali Štander, Ritoša (od 75. Mis. Štrkalj), Krstitović, Mih. Štrkajl, Mijatović, Bukvić, Jalševec, Gregl, Varović (od 46. Bolteković-Tkalec), Kolarić (od 69. Srbiš) i Heged, a za Močile F. Kodrić (od 46. Haramina), Arko (od 46. Čani), Sabolić (od 77. Sitar), Radić, Plahinek, Manojlović, Posavec, Batarilo, Jozić, H. Kodrić i Madjarić.