Hlišć i ikona Lovrek za novi trobod Cvetkovčana

Nogometaši Tehničara na domaćem Starom bregu u Cvetkovcu slavili su u županijskom derbiju Četvrte nogometne lige nad Graničarom iz Legrada rezultatom 3:0. Situacija ova dva kluba na ljestvici potpuno je drugačija. Legrađani se bore zadržati na mjestu u kojem ne bi strahovali od ispadanja, a Cvetkovčani se nalaze na prvom mjestu ljestvice s najvećim šansama za osvajanjem prvenstva.

I sam njihov sraz protekao je u takvom odnosu snaga, sve je bilo na strani Cvetkovčana, pa i sreća. Upravo su tako sretno došli do vodstva u 22. minuti utakmice nakon što se lopta odbila od Legrađana Matije Višaka i završila u mreži za 1:0 za domaćine. Tim rezultatom otišlo se na odmor. Legrađani su standardno čvrsti u prvim poluvremenima u kojima igraju, no u nastavku im počesto zna popustiti koncentracija. Tako je bilo i u subotnjem ogledu iako su bili znatno oslabljeni u obrani neigranjem Želimira Mešnjaka.

Svoju kvalitetu i bolju tjelesnu pripremljenost Cvetkovčani su materijalizirali s još dva gola u mreži protivnika. U 57. minuti na 2:0 povisio je Slaven Hlišć, a konačnih 3:0 postavila je ikona hrvatskog nogometa, Kruno Lovrek, golom u 75. minuti utakmice. Legrađani u sljedećem kolu dočekuju Bilogoru, a Cvetkovčani idu na noge Gariću.

treća pobjeda u kvalifikacijama

Virovke rasturile zagrebački Falcons i osigurale dodatno razigravanje za Premijer ligu

RASPISAN NATJEČAJ ZA SANACIJU TRAVNJAKA

Još dvije utakmice i hibrid odlazi u povijest. Za Slaven je bio vrlo nesretan zadnjih godina…

taman pred međusobni okršaj

Cvetkovčani već hlade šampanjac. Glavnom rivalu oduzeta tri boda zbog nevjerojatne greške

BAKLJADA PRED STADIONOM

VIDEO Evo kako su dočekani pioniri Slavena nakon odličnog plasmana na turniru u Umagu