Hlišć i ikona Lovrek za novi trobod Cvetkovčana

Nogometaši Tehničara na domaćem Starom bregu u Cvetkovcu slavili su u županijskom derbiju Četvrte nogometne lige nad Graničarom iz Legrada rezultatom 3:0. Situacija ova dva kluba na ljestvici potpuno je drugačija. Legrađani se bore zadržati na mjestu u kojem ne bi strahovali od ispadanja, a Cvetkovčani se nalaze na prvom mjestu ljestvice s najvećim šansama za osvajanjem prvenstva.

I sam njihov sraz protekao je u takvom odnosu snaga, sve je bilo na strani Cvetkovčana, pa i sreća. Upravo su tako sretno došli do vodstva u 22. minuti utakmice nakon što se lopta odbila od Legrađana Matije Višaka i završila u mreži za 1:0 za domaćine. Tim rezultatom otišlo se na odmor. Legrađani su standardno čvrsti u prvim poluvremenima u kojima igraju, no u nastavku im počesto zna popustiti koncentracija. Tako je bilo i u subotnjem ogledu iako su bili znatno oslabljeni u obrani neigranjem Želimira Mešnjaka.

Svoju kvalitetu i bolju tjelesnu pripremljenost Cvetkovčani su materijalizirali s još dva gola u mreži protivnika. U 57. minuti na 2:0 povisio je Slaven Hlišć, a konačnih 3:0 postavila je ikona hrvatskog nogometa, Kruno Lovrek, golom u 75. minuti utakmice. Legrađani u sljedećem kolu dočekuju Bilogoru, a Cvetkovčani idu na noge Gariću.

Kup Peski u lovu ribe udicom na plovak

Molvarcima prvo mjesto, Danijel Kopričanec pojedinačno najbolji

AKTIVAN VIKEND TRKAČA IZ ĐURĐEVCA

FOTO Mirko Antoljak istrčao ultramaraton Zagreb – Vukovar, Senzel i Antolaš do postolja u Kalinovcu