Horor u susjednoj županiji: Ubio oca, policija istražuje slučaj

Kako doznajemo od tužitelja, jučer je dežurna zamjenica županijskog državnog odvjetnika u Županijskom državnom odvjetništvu u Zagrebu, uz stručnu pomoć ekipe za očevide Policijske uprave zagrebačke, provela očevid u Sesvetama, povodom pronalaska mrtvog tijela muške osobe.

-Postoji osnova sumnje da je 37-godišnji muškarac (1985.) počinio kazneno djelo ubojstva iz članka 110. Kaznenog zakona na štetu muškarca (1959.), člana obitelji.  Tijelo preminule osobe prevezeno je na Zavod za sudsku medicinu i kriminalistiku u Zagrebu radi obdukcije – navode u ŽDO.  

Županijsko državno odvjetništvo u Zagrebu poduzima, zajedno s policijom, daljnje mjere i radnje iz svoje nadležnosti kako bi se utvrdile sve činjenice i okolnosti počinjenja ovog kaznenog djela.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

kreću radovi na završetku izgradnje važne prometnice od NK Zagorec do Herešin

Mukama mještana prigradskog naselja uskoro dolazi kraj. Kamioni će biti preusmjereni na spojnu cestu

Završena energetska obnova najstarije svjetovne zgrade u gradu

Muzej spreman za novi početak, vrata posjetiteljima otvara na jesen

opelom sletio u rijeku

Nakon 18 dana, tijelo 65-godišnjaka i auto izvukli iz Drave