Hrvači Podravke pri vrhu, ludbreški bez plasmana

Prošlu subotu mladi hrvači Ludbreg  i Podravke nastupili su na prvenstvu Hrvatske slobodnim stilom (U13) u Petrinji. I ludbreške hrvače, kao i one Podravke, predstavljala su po šestorica natjecatelja. Podravkin Ivan Sambolec nastupio je u kategoriji do 92 kilograma i uz četiri ostvarene pobjede okrunio se naslovom prvaka Hrvatske. Ivica Florjanić nastupio je u kategoriji do 79 kilograma i uz dvije pobjede i jedan poraz osvojio treće mjesto. Filip Verčević završio je na četvrtom mjestu u istoj kategoriji.

Tomas Kičinbaći nastupio je do 59 kilograma i nakon tri pobjede gubi onu posljednju te osvaja drugo mjesto. Nikola Golubović Matan nastupio je u kategoriji do 40 kilograma i ostao na korak do medalje uz dvije pobjede i jedan poraz, a tu je bio i Leon Kolar koji je uz dvije pobjede i jedan poraz ostao bez plasmana. Hrvači Ludbrega ovaj put nisu došli do medalja, no bez obzira na to ostvarili su zapažene rezultate. Kapetan mlade ekipe Donat Ledenko (kategorija do 49 kg) pobijedio je prve dvije borbe, ali biva zaustavljen u četvrtfinalu. Dobiva priliku u repasažu, no gubi i osvaja sedmo mjesto.

David Špoljarić, Karlo Kovačić i Franko Kern ispali su u prvoj rundi, dok su Rafael Vađon i Karlo Mesar natjecanje završili u drugoj.

godinama su bile u klubu

Blizanke i Lea Franušić odlaze iz Podravke, Obrvan ih ne vidi u pohodu na Ligu prvakinja

utakmica karijere za slavenove mladiće

Gregurina uoči finala kupa: Nešto novo za sve nas, spremni smo, ali i načeti ozljedama

Županijski Kup u sportskom ribolovu

FOTOGALERIJA Štuka iz Torčeca i Koprivnica osvojili titule pobjednika

KOŠARKA

FOTO Zadrani nanijeli novi poraz Virovcima

ŽUPANIJSKI NOGOMET

FOTO/VIDEO Tehničar razbio Borac, Picoki slave kiks Drnja i naslov, Torčec ispustio prvo mjesto