PRED KOPRIVNIČKOM PUBLIKOM

FOTOGALERIJA Hrvatska pobjedom protiv Grčke izborila play-off. Zvonarek asistirao za pogodak vrijedan tri boda

Na punom Gradskom stadionu Ivan Kušek Apaš u Koprivnici jučer su hrvatski nogometni reprezentativci do 21 godine u posljednjem kolu kvalifikacija za Europsko nogometno prvenstvo 2025. godine koje će se održati u Švicarskoj ugostili vršnjake iz Grke te slavili s 3:2 i tako osigurali dodatne kvalifikacije koje će se igrati za mjesec dana.

Mladi Vatreni odlično su krenuli u utakmicu i poveli već u 15. minuti preko dinamovca Kačevende koji je sjajno iskoristio asistenciju Belje. U 34. minuti Hrvatska je povela s 2:0, a ovog puta Kačavenda je poslužio Belju koji je pogodio za veliko veselje na tribinama koprivničkog stadiona.

Međutim, Grčka se do kraja prvog poluvremena u potpunosti vratila u utakmici s dva brza pogotka, pa se tako na poluvrijeme otišlo s 2:2.

U nastavku susreta Hrvatska je ipak uspjela slomiti otpor tvrde Grčke i to preko Vuškovića koji je pogodio nakon kornera kojeg je izveo Lovro Zvonarek, bivši igrač i kapetan Slaven Belupa koji trenutno igra u austrijskom prvaku Sturmu iz Graza gdje je stigao na posudbu iz njemačkog velikana Bayern Munchena za kojeg je potpisao 2021. godine.

Talentiranom Lovri ovo je bio drugi nastup za Hrvatsku U-21 reprezentaciju, a u igru je ušao u 64. minuti umjesto Vidovića. Spomenimo još kako je za Hrvatsku nastupio i bivši napadač Slaven Belupa, Ante Crnac koji trenutno igra za engleskog drugoligaša Norwich City.