U reprezentaciji igra i ludbreški župnik kristijan stojko

Hrvatski svećenici osvojili Europsko nogometno prvenstvo!

Reprezentacija svećenika Hrvatske osvojila je zlato na 16. Europskom prvenstvu za svećenike koje se od 5. do 8. veljače igralo u albanskom Skadru. U finalu je Hrvatska bila bolja od Poljske rezultatom 3:2 te je tako osvojila zlatnu medalju. U reprezentaciji igra i svećenik Varaždinske biskupije ludbreški župnik Kristijan Stojko, a vrijedi istaknuti kako je najbolji strijelac natjecanja bio don Josip Papak, piše Hrvatska katolička mreža.

FOTO Krešimir Žinić/HKM

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Sjajan nastup đurđevačke tenisačice

Mia Robotić osvojila dva naslova u Samoboru

Prometno u Karlovcu

Karlovec predstavio novog trenera i četiri pojačanja

Nigerijac Adetunji Rasaq Adeshina blizu dolaska u Slaven Belupo

Briljirao u Srbiji, za LASK odigrao samo 25 minuta te osvojio Bundesligu i Kup, a sada stiže u SHNL?