U reprezentaciji igra i ludbreški župnik kristijan stojko

Hrvatski svećenici osvojili Europsko nogometno prvenstvo!

Reprezentacija svećenika Hrvatske osvojila je zlato na 16. Europskom prvenstvu za svećenike koje se od 5. do 8. veljače igralo u albanskom Skadru. U finalu je Hrvatska bila bolja od Poljske rezultatom 3:2 te je tako osvojila zlatnu medalju. U reprezentaciji igra i svećenik Varaždinske biskupije ludbreški župnik Kristijan Stojko, a vrijedi istaknuti kako je najbolji strijelac natjecanja bio don Josip Papak, piše Hrvatska katolička mreža.

FOTO Krešimir Žinić/HKM

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

tenis

Mladi Picoki odlični na domaćem turniru

Šaranski kup

Izvukli iz jezera 615 kilograma ribe, no ovog će amura posebno pamtiti

malonogometni turnir u Martijancu

Talenti ludbreške Podravine osvojili zlato i broncu u Martijancu