Igrač bogatog iskustva 3. NL

Hrvoje Kudumija novo pojačanje Ferdinandovca

Ferdinandovac je dobio vrijedno pojačanje uoči nove sezone. Redove kluba pojačao je 26-godišnji Hrvoje Kudumija koji dolazi nakon sezone provedene u Koprivnici, gdje je upisao 21 nastup i postigao jedan pogodak.

Prije Koprivnice Kudumija je nosio dres Podravine iz Ludbrega, varaždinskog Varteksa i Dinama iz Domašinca. U karijeri je nastupao i za drugu momčad Slaven Belupa, kao i za mlađe kategorije koprivničkog prvoligaša, gdje je prošao veliki dio nogometnog razvoja.

Dolaskom Kudumije Ferdinandovac je dobio igrača s bogatim iskustvom u višim rangovima koji bi trebao biti ogromno pojačanje za nadolazeću sezonu. Ferdinandovac natjecanje u Elitnoj ŽNL otvara gostovanjem u Imbriovcu.

FOTO NK Koprivnica

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Prvo kolo Pan županijske šaranske lige

Ulovili impresivnih 580 kila ribe

Trail utrka u Pitomači

Prijave za Klopotec Trail 2026. još su otvorene, trkače krajem svibnja čekaju tri staze te utrka sa psima

[DEEERBI #2] Prugovac nadigrao Kloštar i uzeo važne bodove

VIDEO Intervencija hitne, dva igrača u bolnici, suci na tapeti, srčano navijanje i opaka borba za bodove u jednom od najluđih derbija