I Đurđevčani pješice hodočastili u Molve

Đurđevačka Župa svetog Jurja u povodu blagdana Velike Gospe organizirala je tradicionalno pješačko hodočašće u marijansko proštenište u Molvama. Brojni vjernici su uz molitvu i pjesmu propješačili dionicu dugu deset kilometara te se u marijanskom prošteništu naklonili Majci Božjoj Molvarskoj. Uoči hodočašća vjernike je blagoslovio Tomislav Leskovar, đurđevački župnik.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Zabrinjavajući rezultati sistematskih pregleda potencijalnih prvašića

Svako sedmo dijete u županiji nije spremno za prvi razred

zanimljivosti

Komarci obožavaju ovu krvnu grupu?

ORDINACIJA NA KOTAČIMA

Mobilna ambulanta počela s radom