Ignorirao policiju, nije stao, nije imao vozačku te odbio alkotest – odmah završio u zatvoru

U subotu je na Prekršajni odjel Općinskog suda u Koprivnici doveden 37-godišnji vozač koji je u noći na subotu u 0.30 sati u Kloštru Podravskom u Ulici kralja Tomislava upravljao osobnim automobilom za vrijeme dok mu je istekla vozačka, odbio se zaustaviti na znak policijskog službenika te se odbio podvrgnuti alkotestiranju. Kažnjen je sa 6000 kuna, zabranom vožnje tri mjeseca te je predan u zatvor na 10 dana.

FOTO Ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

VISOKA PET METARA I PODSJEĆAJU NA ANTENE

VIDEO Rađaju već u prvoj godini, prava su atrakcija i moguće je da ovakva stabla jabuka nikad u životu niste vidjeli

Zanimljivosti

Nakon što pogledaju ovaj video i najgori vozači znat će bočno parkirati

POGLED S BILOGORE

O poveznicama između Narodnog fronta Judeje i Hrvatske seljačke stranke