Ignorirao policiju, nije stao, nije imao vozačku te odbio alkotest – odmah završio u zatvoru

U subotu je na Prekršajni odjel Općinskog suda u Koprivnici doveden 37-godišnji vozač koji je u noći na subotu u 0.30 sati u Kloštru Podravskom u Ulici kralja Tomislava upravljao osobnim automobilom za vrijeme dok mu je istekla vozačka, odbio se zaustaviti na znak policijskog službenika te se odbio podvrgnuti alkotestiranju. Kažnjen je sa 6000 kuna, zabranom vožnje tri mjeseca te je predan u zatvor na 10 dana.

FOTO Ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

BROJNI PROBLEMI ZA MJEŠTANE GLOBOČECA LUDBREŠKOG

VIDEO Božo je iz očaja kupio staru, pokvarenu kameru nalik policijskom radaru: “Čim je vozači ugledaju, koče i blicaju”

DIREKTORICA LANA MILETIĆ PREDSTAVILA OVOGODIŠNJI PROGRAM:

Ljeto na Zrinskom otvara Jazz orkestar HRT-a, a zatvara Prljavo Kazalište

TEŠKA NESREĆA U PRIGORJU

Smrskani auto prevrtao se po polju. Vozila ga pijana djevojka, ona i curica (13) završile u bolnici