Rizična za djecu

Igračka povučena iz dućana zbog opasnosti od davljenja!

Trgovački lanac Tedi prisutan i u Podravini i Prigorju, obavijestio je kupce o povlačenju dječje igračke zbog opasnosti od davljenja malim dijelovima.

“Poštovani kupci ovim putem vas obavještavamo da prikazani proizvod igračka, autobus povlačimo iz prodaje.

Testiranje su pokazala da postoji opasnost od davljenja malim dijelovima, te stoga iz Tedija upozoravaju kupce da bi bilo najbolje da se navedeni proizvod ne koristi.

“Proizvod je bio dostupan u našim poslovnicama od 30.08.2022 do 20.07.2023.”, stoji u obavijesti.

Navedeni proizvod možete zamijeniti u poslovnicama za neki drugi proizvod u vrijednosti/ili za iznos od 3,45 eura.

FOTO Tedi

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

KATARINA TALAN PRKOSI GODINAMA

U 100. godini sadi krumpir, vozi drva i kuha, a njezin bi vas tajni recept za vitalnost mogao iznenaditi!

REPORTAŽA POVODOM Nacionalnog dana hitne medicinske službe

VIDEO Iza sirena i rotirki su ljudi koji spašavaju živote. Stres i odgovornost su veliki, ali zadovoljstvo kad pomognu još veće

Jeste li ga kupili?

Konzum povukao omiljeni prehrambeni proizvod iz prodaje i objavio važnu obavijest za kupce