Imali ste štetu od tuče, a niste osigurali usjeve – pogledajte kako ublažiti štetu!

Iz Koprivničko-križevačke županije obavještavaju sve poljoprivrednike s područja općina Gola, Drnje, Đelekovec, Legrad, Peteranec, Koprivnički Ivanec i Rasinja koji su prijavili štetu od tuče, a nemaju osigurane usjeve da se jave na Javni poziv – Potpora male vrijednosti po direktivi 1408 poljoprivrednicima za ublažavanje i djelomično uklanjanje posljedica prirodne nepogode tuče na području Koprivničko-križevačke županije u 2022. godini. Ovaj poziv objavlje je još 23. kolovoza na web stranici Županije.

Javni poziv otvoren je do 7. listopada 2022. godine te se nalazi se na slijedećoj poveznici:

https://www.kckzz.hr/hr/javni-pozivi-u-poljoprivredi-ruralnom-razvoju-i-turizmu/item/2275-javni-poziv-potpore-male-vrijednosti-poljoprivrednicima-za-ublazavanje-i-djelomicno-uklanjanje-posljedica-prirodne-nepogode-tuce-na-podrucju-koprivnicko-krizevacke-zupanije-u-2022-godini

-Napominjemo da poljoprivrednici koji ne podnesu zahtjev do isteka roka iz Javnog poziva, neće imati prilike ni u kojem drugom postupku nadoknaditi štetu od tuče – dodaju.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

završio je na sudu

Poljoprivrednik (32) vozio s više od tri promila, mora platiti gotovo 2.000 eura kazne

odobreno 50 tisuća eura iz europskih fondova za prvu fazu izgradnje

Tržnicu dobiva još jedno naselje, traži se izvođač za izgradnju nadstrešnice nad njom

PREDSTAVLJEN BOGAT PROGRAM COUNTRY VIKENDA

Pljačka banke, revolveraški dvoboj, izbor najkaubojke i najkauboja, brojne nagradne igre…