Imovina Hangara 18 ide na bubanj

Trgovački sud u Bjelovaru donio je odluku o prodaji imovine Hangara 18, koprivničke tvrtke koja se bavila distribucijom i proizvodnjom televizora, tableta i smartfona Noa. Hangar 18 u stečaju je od ožujka prošle godine, a vrijednost nekretnina, opreme i inventara procijenjena je na 1,93 milijuna kuna.

Samo nekretnine te nekada uspješne tehnološke tvrtke koje se sastoje od zgrade, dvorišta i zemljišta u koprivničkoj Ulici braće Wolf vrijede 1,72 milijuna kuna, a inventar i oprema nešto više od 210.000 kuna.

Osoba ovlaštena za prodaju je stečajni upravitelj Nenad Homar.

Foto: arhiva

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Preminuo je mladen maljak

Uvijek spreman pomoći, nasmijan i požrtvovan, svojim je djelima pokazivao što znači biti pravi vatrogasac i prijatelj

Tijekom prošle godine zabilježen pad prirasta svinja, uvoz veći od izvoza

Najbolji mladi nerasti u državi uzgajaju se u Podravini i Prigorju

snimili ga laserom

Kroz Vlaislav Passatom jurio brže od 150 km/h