8. proljetni polumaraton

Ino Šepec najbolji iz kluba na proljetnom polumaratonu

Prošlog vikenda, Zagrebačkim ulicama tračalo je 700 natjecatelja, a povod je bio 8. proljetni polumaraton. Među njima bilo je i atletičara iz AK Koprivnica. Kako su nam rekli, uvjeti za tračanje bili su dobri, a najbolji je bio Ino Šepec koji je dionicu od 21,1 kilometar istrčao za 1:21:29 i u kategoriji seniora zauzeo 11. mjesto.

-U istoj kategoriji za petama mu je bio Nikola Tucković i s vremenom 1:21:39 osvojio 12. mjesto. Mario Martinčić u kategoriji seniora osvojio je 14. mjesto s vremenom 1:23:17 – govore iz AK Koprivnica.

Dok u kategoriji M45, Gordan Pazić s vremenom 1:29:38 bio deveti, a Zdravko Ljubić u kategoriji M55 s vremenom 2:10:18 osvojio 41. mjesto.

-Kod žena, Ivana Antolaš je u kategoriji Ž35 bila 18. s vremenom 1:51:09, a Nataša Sušanj je u kategoriji Ž45 zauzela 25. mjesto s vremenom 1:58:59 – poručuju iz AK Koprivnica.

gostovanje u puli

Radeljić najavio mlađi Slaven: Juniori će startati, greške im ne brojim, ali tražim energiju

treća pobjeda u kvalifikacijama

Virovke rasturile zagrebački Falcons i osigurale dodatno razigravanje za Premijer ligu

RASPISAN NATJEČAJ ZA SANACIJU TRAVNJAKA

Još dvije utakmice i hibrid odlazi u povijest. Za Slaven je bio vrlo nesretan zadnjih godina…

taman pred međusobni okršaj

Cvetkovčani već hlade šampanjac. Glavnom rivalu oduzeta tri boda zbog nevjerojatne greške

BAKLJADA PRED STADIONOM

VIDEO Evo kako su dočekani pioniri Slavena nakon odličnog plasmana na turniru u Umagu