Podravski favicon - Podravina i Prigorje - Koprivnica - Križevci - Đurđevac - Ludbreg - Aktualne vijesti - Zanimljivosti - Fotogalerije
8. proljetni polumaraton

Ino Šepec najbolji iz kluba na proljetnom polumaratonu

Prošlog vikenda, Zagrebačkim ulicama tračalo je 700 natjecatelja, a povod je bio 8. proljetni polumaraton. Među njima bilo je i atletičara iz AK Koprivnica. Kako su nam rekli, uvjeti za tračanje bili su dobri, a najbolji je bio Ino Šepec koji je dionicu od 21,1 kilometar istrčao za 1:21:29 i u kategoriji seniora zauzeo 11. mjesto.


-U istoj kategoriji za petama mu je bio Nikola Tucković i s vremenom 1:21:39 osvojio 12. mjesto. Mario Martinčić u kategoriji seniora osvojio je 14. mjesto s vremenom 1:23:17 – govore iz AK Koprivnica.

Dok u kategoriji M45, Gordan Pazić s vremenom 1:29:38 bio deveti, a Zdravko Ljubić u kategoriji M55 s vremenom 2:10:18 osvojio 41. mjesto.

-Kod žena, Ivana Antolaš je u kategoriji Ž35 bila 18. s vremenom 1:51:09, a Nataša Sušanj je u kategoriji Ž45 zauzela 25. mjesto s vremenom 1:58:59 – poručuju iz AK Koprivnica.

FOTO: AK Koprivnica

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Škola nogometa Koprivnica

Nogometaši škole nogometa Koprivnica uspješni u svim uzrastima

josipa mamić

Reprezentativka Hrvatske novo je pojačanje Podravke Vegete

Biciklirajte s nama, biciklirajte za one koji ne mogu

U subotu će se održati 3. humanitarna biciklijada

Teniski klub Koprivnica

Mališani Teniskog kluba Koprivnica izvrsni u Čakovcu

Bravo!

Benyamin Vuk nastupit će na Svjetskom prvenstvu

Hrvački klub Podravka

Lana Nogić brončana na Trofeju Jadrana, a Alen Nogić uspješno položio sudački ispit

Upišite pojam koji želite pretraživati

Na našoj stranici koristimo kolačiće (cookies) kako bismo Vam mogli pružati usluge, koje bez upotrebe kolačića ne bismo bili u mogućnosti pružati. Nastavkom korištenja stranice suglasni ste s korištenjem kolačića. PRAVILA PRIVATNOSTI