BORAC SLOMIO ČAZMU U SAMOM FINIŠU

Isključeni Krušelj i Birt zbog međusobnog udaranja

Ovaj tekst je objavljen u tiskanom izdanju Podravskog lista

Borac iz Imbriovca prošle je subote gostovao u Čazmi gdje je došao do vrijedne pobjede rezultatom 1:3. Utakmica je to u sklopu 16. kola Četvrte NL BJ-KC-VT, a ovom se pobjedom momčad Borca učvrstila među prvih pet momčadi ljestvice. Prvi gol za goste zabio je Grabar u 43. minuti te s minimalnim vodstvom odveo svoje na odmor. Domaći su izjednačili u 65. minuti nakon dosuđenog penala. Siguran s bijele točke bio je Nekić.

No, Imbriovčani su u nastavku preuzeli inicijativu i pred sam kraj utakmice došli do dva pogotka kojim su slomili domaće. Strijelac za ponovno vodstvo bio je Strajnić u 86. minuti, a točku na i stavio je Grabar pogotkom u 89. minuti. Utakmicu je obilježio incident u 32. minuti. Isključeni su igrači Nikola Krušelj i Čazmin Fran Birt i to nakon udaranja suparničkog igrača rukom na podu. Obojica su nakon pokazanog crvenog mirno napustili teren. Opomenut je i Čazmin pomoćni trener Božo Vuković zbog prigovora na odluku suca. Zbog dva žuta kartona isključen je i igrač Borca Žarko Bastašić, i to zbog prigovaranja na odluku suca.