nagrada za odlične nastupe

Ivan Sušak i Alen Grgić u najboljoj momčadi sezone SuperSport HNL-a

U ponedjeljak je održana ceremonija dodjele nagrada najboljim igračima SuperSport HNL-a u protekloj natjecateljskoj godini. U ekipi sezone završila su dvojica igrača Slaven Belupa, koji je sezonu zaključio na petom mjestu.

To su golman Ivan Sušak i krilni napadač Alen Grgić. Sušak se istaknuo svojim bravuroznim obranama, dok je Grgić bio najbolji asistent (osam asistencija) i drugi najbolji strijelac (sedam pogodaka) “Farmaceuta”.

U najboljih 11 ušli su:

Ivan Sušak (Slaven Belupo) – Roko Jurišić (Osijek), Stjepan Radeljić (Rijeka), Filip Uremović (Hajduk), Moris Valinčić (Istra 1961) – Mateo Lisica (Istra 1961), Toni Fruk (Rijeka), Martin Baturina (Dinamo), Alen Grgić (Slaven Belupo) – Sandro Kulenović (Dinamo), Marko Livaja (Hajduk).

FOTO Nikola Wolf

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

NOĆ KOŠARKE

VIDEO Okupili se vrhunski košarkaši, Borik po jubilarni deseti put osvojio titulu pobjednika

Patuljan iz Pustakovca slavio

Ulovili 123 šarana teških 770 kilograma

Plivači Šoderice osvojili tri medalje

Marić i Patrčević Lončarić zlatni, Treščec srebrni na otvorenju Kupa Hrvatske