Ivančan: S Medenjakom smo puno dobili, sad se okrećemo pojačanjima

Vedran Medenjak novi je trener virovskog Podravca. Da donedavni šef Škole nogometa Slavena Belupa preuzima trenersku klupu Virovaca potvrdio nam je Mišel Ivančin, tajnik Podravca.

– Nakon prošle sezone odlučili smo s dosadašnjim trenerom Lukom Kozićem sporazumno raskinuti suradnju, a nije nam trebalo puno vremena da se dogovorimo s Vedranom Medenjakom. Luki Koziću zahvaljujemo na suradnji – kaže Mišel Ivančin.

Podravac je itekako poznat Medenjaku jer je dio igračke karijere proveo u Virju, a u tom razdoblju, na počecima svoje trenerske karijere, vodio je i kadetsku selekciju. Uspješno je vodio i Koprivnicu u Trećoj hrvatskoj ligi Sjever pa su Virovci uvjereni da će novi trener preporoditi momčad.

– Sad kad smo riješili pitanje trenera okrećemo se slaganju igračkog kadra za novu sezonu. Vjerujemo da smo dolaskom Medenjaka puno dobili i da će se njegov sustav rada odraziti i na rezultate – kaže Mišel Ivančin.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Županijske lige

FOTO/VIDEO Intervencija Hitne pomoći u Reki, Jadran-Galeb nadigrao GOŠK, Bojovnik slavio u Zablatju

2. kolo EHF Lige prvakinja

Podravkašice srušile Krim u Ljubljani

Prvenstvo Zajednice ŠRK Đurđevac

Ulovili gotovo 100 šarana. Najveći težak preko 20 kilograma