TEŠKA KRAĐA KOD LUDBREGA

Iz prostorija nogometnog kluba ukradena vreća s povratnom ambalažom

Ludbreški policajci dovršili su kriminalističko istraživanje nad trojicom muškaraca starosti 45, 40 i 29 godina zbog sumnje da su ove srijede nedaleko od Ludbrega počinili tešku krađu.

“Oni su, kako se sumnja, u srijedu, 4. rujna oko 13.20 sati u Hrženici,  iz ograđenog prostora nogometnog kluba, otuđili vreće s povratnom ambalažom, u vrijednosti od oko 150 eura. Protiv njih će se podnijeti kaznena prijava nadležnom državnom odvjetništvu”, priopćila je jutros Policijska uprava varaždinska.

FOTO ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

NOĆNI IZLAZAK ZAVRŠIO NA POLICIJI

Dva bahata klinca galamila ulicom: “Idemo pit i drogirat se! Nitko mi ništa ne može”. Privedeni su

PRVO JE VIKLA NA NJEGA I VRIJEĐALA GA

Pijana žena istukla muža u vikendici: “Kurviš, prodo si me svima!”

NESREĆA SE DOGODILA U SRIJEDU

Žena na koju je naletio kamion preminula u bolnici