Hrvači Ludbrega osvojili pet medalja

Izak Ledenko i Božidar Hrgar zlatni u Mađarskoj

Hrvački klub Ludbreg proteklog je vikenda nastupao na međunarodnom memorijalu u slobodnom načinu Fodor István “Hús-Tus Cup”, održanom u mađarskom Tiszakécskeu. Na natjecanju je sudjelovalo čak 210 hrvača iz sedam država, odnosno Mađarske, Bugarske, Rumunjske, Srbije, Slovačke, Češke i Hrvatske.

Na najviše postolje među Ludbrežanima popeli su se Izak Ledenko i Božidar Hrgar koji su osvojili zlatne medalje. Ledenko je do naslova stigao s četiri pobjede, dok je Hrgar ostvario tri pobjede i također završio na vrhu pobjedničkog postolja. Srebrnu medalju osvojio je Donat Ledenko s tri pobjede i jednim porazom, dok su brončanim odličjima turnir zaključili Danijel Hrgar i David Špoljarić, koji su upisali po dvije pobjede i dva poraza. Hrvače Ludbrega na međunarodnom turniru vodio je trener Ignac Horvat.

FOTO HK Ludbreg

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Županijski nogomet

FOTO/VIDEO Sokol slavio protiv Sabarije, 10 golova u mreži Ferdinandovca

radovi vrijedni 75 tisuća eura

Travnjak niželigaša ide u obnovu. Ugradit će se sustav navodnjavanja i sanirati dio igrališta

Utakmica odluke igra se u Novom Virju, trener Graničara Marin Ferderber:

“Još vjerujemo u čudo, priča se o 500 ljudi na ogradi, nadamo se da će presidente osigurati dovoljno jela i pijače!”