Izletom obilježili Dan učitelja

U povodu Svjetskog dana učitelja, djelatnici Srednje škole Ludbreg uputili su se na izlet na Roglu na 1517 metara nadmorske visine. Izlet su proveli u ugodnom druženju, ali i u međusobnom razgovoru te izmjeni iskustava kako bi još više poboljšali svoju izvedbu kao predavači i profesori.

– Za početak školske godine visoko postavljena ljestvica! Sretno nam svima – poručili su ludbreški profesori.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

POČELA PICOKIJADA

Miroslav Škoro hitovima i šalama zabavio Picoke i njihove goste

Terezijana je hit, a posjećenost impresivna

VIDEO Osmi dan zaredom u Bjelovaru se neće spavati i danas očekuju oboriti rekord!

ZAVRŠNA SVEČANOST

Mališani se oprostili od vrtića