Izletom obilježili Dan učitelja

U povodu Svjetskog dana učitelja, djelatnici Srednje škole Ludbreg uputili su se na izlet na Roglu na 1517 metara nadmorske visine. Izlet su proveli u ugodnom druženju, ali i u međusobnom razgovoru te izmjeni iskustava kako bi još više poboljšali svoju izvedbu kao predavači i profesori.

– Za početak školske godine visoko postavljena ljestvica! Sretno nam svima – poručili su ludbreški profesori.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

BRIGU U PTIĆIMA PREUZELI VILIM I UNA

VIDEO Otvorili su poštanski sandučić očekujući račune, a dočekala ih je najslađa “pošiljka” ikad

DVD KOPRIVNICA U FAŽANI

Mlade vatrogaskinje pripremaju se za olimpijadu

jeste li znali?

Stavila je ovu biljku na prozor i muhe u svom domu više nikad nije vidjela: “Košta manje od dva eura, a traje tjednima”