Izletom obilježili Dan učitelja

U povodu Svjetskog dana učitelja, djelatnici Srednje škole Ludbreg uputili su se na izlet na Roglu na 1517 metara nadmorske visine. Izlet su proveli u ugodnom druženju, ali i u međusobnom razgovoru te izmjeni iskustava kako bi još više poboljšali svoju izvedbu kao predavači i profesori.

– Za početak školske godine visoko postavljena ljestvica! Sretno nam svima – poručili su ludbreški profesori.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

PJEVA SE U ĐURĐEVCU

Popularni Jole zabavlja posjetitelje Picokijade

SREDIŠNJI DOGAĐAJ PICOKIJADE

Legendu o Picokima oživjelo 400 glumačkih amatera u režiji Krešimira Dolenčića

LOVAČKA UDRUGA SRNJAK PROSLAVILA 80. ROĐENDAN

Lovce muče čagljevi, ali i složena administracija u gospodarenju lovištem