Izletom obilježili Dan učitelja

U povodu Svjetskog dana učitelja, djelatnici Srednje škole Ludbreg uputili su se na izlet na Roglu na 1517 metara nadmorske visine. Izlet su proveli u ugodnom druženju, ali i u međusobnom razgovoru te izmjeni iskustava kako bi još više poboljšali svoju izvedbu kao predavači i profesori.

– Za početak školske godine visoko postavljena ljestvica! Sretno nam svima – poručili su ludbreški profesori.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

MIRIŠLJAVE, SLATKE I SVJEŽE BOROVNICE JASNICE CMRK

VIDEO Ubrane su prije svitanja, cijena ista kao lani i kad ih Jasnica donese na plac, planu u trenu

JESTE LI ZNALI?

Pitali kuhara kako najbrže odmrznuti meso: “Svi rade jednu vrlo opasnu grešku, a ovaj način najbolje čuva kvalitetu”

BRIGU U PTIĆIMA PREUZELI VILIM I UNA

VIDEO Otvorili su poštanski sandučić očekujući račune, a dočekala ih je najslađa “pošiljka” ikad