JEDINSTVENA IZLOŽBA

Izložili fotografije u park šumi Borik


Đurđevački Foto kino klub Picok i Udruga Malo drvo organizirali su izložbu „Za Đurđice 2” koja je posjetitelje šetnjom provela kroz park šumu Borik te spojila umjetnost i prirodu, pozivajući posjetitelje na šetnju kroz park šumu Borik. Članice Udruge Malo drvo predstavile su blagodati šume, zdravstvene koristi boravka u prirodi i važnost šetnje za zdravlje, dok je Marijeta Sinjeri, tajnica Picoka, istaknula moć fotografije kao sredstva za izražavanje i dijeljenje emocija. Izložene fotografije članova Kluba prikazale su raznolike prirodne pejzaže, pozivajući gledatelje da razmisle o svojoj povezanosti s prirodom. Projekt je proveden uz potporu Grada Đurđevca.

FOTO Željko Car, Ivan Nemet, Lovro Šignjar i Monika Horvat

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

BRIGU U PTIĆIMA PREUZELI VILIM I UNA

VIDEO Otvorili su poštanski sandučić očekujući račune, a dočekala ih je najslađa “pošiljka” ikad

DVD KOPRIVNICA U FAŽANI

Mlade vatrogaskinje pripremaju se za olimpijadu

jeste li znali?

Stavila je ovu biljku na prozor i muhe u svom domu više nikad nije vidjela: “Košta manje od dva eura, a traje tjednima”