JEDINSTVENA IZLOŽBA

Izložili fotografije u park šumi Borik


Đurđevački Foto kino klub Picok i Udruga Malo drvo organizirali su izložbu „Za Đurđice 2” koja je posjetitelje šetnjom provela kroz park šumu Borik te spojila umjetnost i prirodu, pozivajući posjetitelje na šetnju kroz park šumu Borik. Članice Udruge Malo drvo predstavile su blagodati šume, zdravstvene koristi boravka u prirodi i važnost šetnje za zdravlje, dok je Marijeta Sinjeri, tajnica Picoka, istaknula moć fotografije kao sredstva za izražavanje i dijeljenje emocija. Izložene fotografije članova Kluba prikazale su raznolike prirodne pejzaže, pozivajući gledatelje da razmisle o svojoj povezanosti s prirodom. Projekt je proveden uz potporu Grada Đurđevca.

FOTO Željko Car, Ivan Nemet, Lovro Šignjar i Monika Horvat

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Zanimljivosti

Ovo je najslađa sorta jabuka

MIRIŠLJAVE, SLATKE I SVJEŽE BOROVNICE JASNICE CMRK

VIDEO Ubrane su prije svitanja, cijena ista kao lani i kad ih Jasnica donese na plac, planu u trenu

JESTE LI ZNALI?

Pitali kuhara kako najbrže odmrznuti meso: “Svi rade jednu vrlo opasnu grešku, a ovaj način najbolje čuva kvalitetu”