Masters Regije Sjever

Jakov Lukanec srebrni u Koprivnici

Na terenima Teniskog kluba Koprivnica odigran je Masters Odbora Sjever, koji je okupio po osam najboljih igrača regije u kategorijama do 12, 14 i 16 godina. Teniski klub Đurđevac imao je čak šest predstavnika koji su ostvarili zapažene rezultate.

U konkurenciji do 12 godina, Andrej i Aleksandar Bartovčak zauzeli su šesto, odnosno osmo mjesto. Jakov Lukanec stigao je sve do finala i postao viceprvak Regije Sjever.

U kategoriji do 14 godina, nastupili su Mijo Markovica i David Fuček. Mijo je završio na petom, a David na trećem mjestu. U juniorskoj konkurenciji do 16 godina, Adam Markovica zauzeo je peto mjesto.

Iz kluba su istaknuli kako žale što zbog ozljeda na turniru nisu mogli nastupiti Petar Ivančić i Mia Robotić, no zadovoljni su rezultatima i nastupima svojih mladih predstavnika.

FOTO TK Đurđevac

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Spin kup Vinica osvojio tihomir cenko

U dvadesetak minuta ulovio što drugi nisu uspjeli u četiri sata

slaven izgubio kod kuće

FOTO/VIDEO Granitna obrana Lokomotive neprobojna, peti poraz juniora u nizu

Nova pobjeda “Farmaceuta”

FOTO/VIDEO Jagušić i Ćubelić projektilima srušili Goricu i donijeli Slavenu sedmu pobjedu