Jembrovčani pripreme krenuli sa zvučnim pojačanjem

Nogometaši Borca iz Imbriovca prozivkom su u ponedjeljak u 18.00 sati krenuli s pripremama za novu sezonu. Dogovorili su pet pripremnih utakmica; kod kuće na Velikom vrtu sa Starigradom (24.7.), u gostima kod Sigečana (31.7.), u Imbriovcu protiv Koprivnice (7. kolovoza), te za kraj dvije gostujuće utakmice kod Bratstva (14.8.) i Đelekovca za blagdan Velike gospe 15. kolovoza.

Jembrovčani će igrati 30.7. i 5.8. i tradicionalni turnir u Legradu. Kako je rečeno iz kluba, u Borac su stigli Sanjin Strajnić iz Tehničara, Gabrijel Sretko Dodik iz legradskog Graničara, stigli su nama manje poznati Dukić iz Grubišnog Polja, Mraz iz Hrastovskog i Babić iz Tomislava Radnika (SIŽ), a najzvučnije je pojačanje Pejo Kuprešak koji je pristigao iz Bilogore iz Grubišnog Polja, a igrao je i u Slavenu Belupu u Prvoj HNL. Za sada su otišli su Kovač (Drnje), Horvatinović (Hlebine), Vuk (Nedelišće) i Pjetri (Koprivnički Ivanec).

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Patuljan iz Pustakovca slavio

Ulovili 123 šarana teških 770 kilograma

Plivači Šoderice osvojili tri medalje

Marić i Patrčević Lončarić zlatni, Treščec srebrni na otvorenju Kupa Hrvatske

Košarka 3x3

Radnik osvojio zlato i srebro na Crosscity Buckets turniru