Josip Fuček donio trobod Ferdinandovčanima

Ferdinandovac se od prvenstva Četvrte hrvatske lige Sjever oprostio pobjedom 2:1 protiv Suhopolja. Iz prve prave prilike u šestoj minuti Ferdinandovčani su poveli. Karan je uposlio Josipa Fučeka koji je s lakoćom zatresao gostujuću mrežu za 1:0. Samo četiri minute nakon toga Ferdinandovčani su još jednom izigrali gostujuću obranu, a Josip Fuček novu je priliku pretvorio u 2:0. Dominaciju u prvom dijelu momčad Drage Sarić mogla je okruniti s još tri gola, ali Siniša Đipalo, Karan i Josip Fuček nisu iskoristili stopostotne prilike. Konačnih 2:1 u 52. minuti postavio je Štefanec.

Kup Peski u lovu ribe udicom na plovak

Molvarcima prvo mjesto, Danijel Kopričanec pojedinačno najbolji

AKTIVAN VIKEND TRKAČA IZ ĐURĐEVCA

FOTO Mirko Antoljak istrčao ultramaraton Zagreb – Vukovar, Senzel i Antolaš do postolja u Kalinovcu