Bronca joj je izmakla za 70 centimetara

Josipa Mikulec četvrta na Zimskom bacačkom prvenstvu Hrvatske

Koprivnička atletičarka Josipa Mikulec ostvarila je četvrto mjesto u bacanju koplja na Zimskom bacačkom prvenstvu Hrvatske, održanom 8. i 9. ožujka u Splitu. U jakoj konkurenciji juniorki, Josipa je bacila 38.50 metara, a do brončane medalje nedostajalo joj je 70 centimetara.

Iako se nije popela na pobjedničko postolje, njezin trener Marijan Kuharić istaknuo je kako je zadovoljstvo postignutim itekako prisutno. Josipa je imala najbolji prosjek daljina, tri puta prebacivši 38 metara, što potvrđuje njezinu konstantnost i kvalitetu.

– Ove sezone je cilj da Josipa prebaci 40 metara, a pošto je jedina atletičarka u klubu koja baca koplje želimo da svoje znanje prenese na svoje mlađe nasljednice koje bacaju Vortex – rekao je trener Kuharić.

FOTO: Atletski klub Koprivnica

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

POTOP MOLDAVIJE U OSLU

Slavenov veznjak zaigrao protiv Haalanda i Odegaarda. Norvežani slavili s nestvarnih 10 golova razlike

Odigrali utakmice u mnoštvo uzrasta

FOTO Škola nogometa Grada Koprivnice upisala niz uvjerljivih pobjeda, ali i nekoliko poraza

Sezonu otvaraju kup utakmicom protiv Đurđevca

Košarkaši Koprivnice krenuli u novu sezonu s trenerom Brunom Kovačićem