U KONKURENCIJI 200 NATJECATELJA

Judašima Koprivnice 11 medalja na prvom „Koprivnica openu“

U organizaciji Judo kluba Koprivnica, podravska metropola bila je domaćin 1. Međunarodnog judo turnira. Na prvo izdanje „Koprivnica opena“ stiglo je 200-tinjak mladih natjecatelja iz cijele Hrvatske, koji su se borili u nekoliko uzrasnih kategorija.

Brojna je bila i koprivnička ekipa, čije je boje branilo 15 mladih natjecatelja, a pritom su osvojili čak 11 medalja.

Zlatne su oko vrata stavili Jakov Lončar i Martin Terzić u U8 kategoriji te Jana Rožac u U14. Srebrnim medaljama mogu se pohvaliti Lucija Đurnić, Klarisa Krušelj, Marko Vodopivec i Filip Mjeda u U8 te Paula Široki u U16 kategoriji, a osvojene su i tri bronce. Njih su, pak, osvojili Leo Gudelj u U8 te Borna Rožac i Patrik Ferčec u U12 kategoriji.

gorica primila četiri komada

FOTO Napokon! Slaven pobijedio na Apašu nakon tri mjeseca, zabio i kadet Patrik Marić

U TIJEKU JE 20. OLIMPIJSKI FESTIVAL DJEČJIH VRTIĆA

VIDEO Ispunjena Bepova dvorana bodri više od 400 malih sportaša

napeto u veteranskim ligama

FOTO Jambra u Herešinu sprašio četiri komada, isto toliko i Nemčić za prvu pobjedu Miklinovca

dolazi neugodan protivnik

Radeljić: Imali smo žestok sastanak i neki se moraju zamisliti, jer je nedopustivo tako igrati