LIGA KADETA I JUNIORA U-17

Juniori molvarske Mladosti nevjerojatnim preokretom srušili Picoke za velika tri boda

U derbiju 10. kola U-17 Lige juniora i kadeta, u derbi susretu na Stadion Krbuljin u Molvama sastali su se domaći Mladost Molve i gostujući Graničar iz Đurđevca.

Mladi Picoki poveli su već u 9. minuti susreta preko Vlašića i s tim rezultatom se otišlo na predah. Već na samom otvaranju drugog poluvremena, točnije u 49. minuti, Picoki su udvostručili prednost pogotkom Suzića. U tom trenutku činilo se kako će Graničar sigurno osvojiti tri boda, ali onda je uslijedio nevjerojatan preokret molvarske Mladosti.

Prvo je u 63. utakmici na 1:2 smanjio Radelić, a za potpuni povratak u utakmicu u 80. minuti precizan je bio Piskor. Za potpuna tri boda i veliki preokret u 87. minuti zaslužan je bio Gazdek koji zabija za veliko veselje svoje momčadi.

FOTO: NK Mladost Molve (Facebook)

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Igrali u Zagrebu, Varaždinu i Čakovcu

Križevački tenisači uspješni na tri turnira

Nastupilo 11 ekipa

Izvukli iz jezera 163 ribe ukupne težine 1.162 kilograma

Briljantni nastupi križevačkih atletičara

Olja Jelen srebrna, Klara Rađa brončana na Prvenstvu Hrvatske