GOLOVIMA PETROVIĆA I MARIĆA

Juniori Slavena pobijedili Istru i skočili na ljestvici

Juniori Slaven Belupa u 14. su kolu Prve HNL u Koprivnici s 2:0 svladali momčad Istre. Mladići trenera Vladimira Balagovića opravdali su ulogu favorita koju su imali, zabivši po jedan gol u svakom poluvremenu.

Marko Petrović u 25. minuti prekrasno je lijevom nogom pogodio suprotni kut vratara Istre. S tim rezultatom otišlo se na odmor, a onda je Patrik Marić sretno i spretno u 53. povisio na 2:0 i pobrinuo se da njegova momčad mirno privede utakmicu kraju. 

Bila je to zadnja utakmica juniora na Apašu ove godine, jer im sada slijede gostovanja kod Splita i u Đurđevcu, kod ekipa koje drže posljednja dva mjesta. To znači da se kaže prilika za nove bodove, koji bi ove mladiće lansirali prema vrhu ljestvice. Trenutačno su sedmi s 22 boda, no treći Hajduk ima samo četiri više. 

Za juniore su protiv Istre igrali: Kolar, Katić, Ivanda, Petrović, Krušelj, Brdik, Bošnjak, Sokač, Vlašić, Marić, Aščić. Ušli su Ivančić, Vrančić, Habijanec, Bašić, Travica i Kaurin. TRENER: V. Balagović

IZVOR NK Slaven Belupo

FOTO NK Slaven Belupo

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Badmintonski klub Koprivnica spreman je za novu sezonu

“Medvedgrad je dominantan, mi se borimo za drugo mjesto”

Sjajan nastup križevačkih streljača u Solinu

FOTO Braća Sačarić osvojila šest medalja na Prvenstvu Hrvatske

Đurđevac pleše 2025

FOTO Plesači Ritma osvojili niz medalja na domaćem terenu