Kadeti rukometnog kluba Koprivnice odigrali su dvije utakmice posljednjeg jesenskog kola te upisali pobjedu i poraz. U prvom susretu svladali su Čakovec 23:26. Koprivnica je od početka kontrolirala utakmicu, već nakon deset minuta vodila je +6, a početkom nastavka i +8. Najbolji je bio Josip Nemec s devet pogodaka, Dominik Vorih i Ivan Mrkša zabili su po pet, Fran Keser četiri, Luka Čonkaš dva te Roko Šimunović jedan.
U drugoj utakmici Varaždin 1930 pokazao se prejak i slavio 19:29. Iako je Koprivnica nadoknadila početnih 0:4 i do 18. minute stigla do 7:7, Varaždinci su u nastavku ponovno podigli ritam i otišli na nedostižnu prednost. Nemec je ponovno bio najefikasniji sa sedam golova, Vorih je dodao četiri, Keser tri, Šimunović i Mrkša po dva te Puklek jedan. Koprivničanci polusezonu nakon 14 kola završavaju na trećem mjestu s 22 boda, koliko ima i drugoplasirani Varaždin, dok su dva boda iza vodeće Ivančice.

Rukometaši U13 odigrali su također dva dvoboja, protiv Bjelovarskih momčadi i ostvarili maksimalan učinak. Bjelovar 2 su pobijedili s 25:19. Susret je bio izjednačen do 6:6, nakon čega Koprivnica radi niz i odlazi na +6. U nastavku su vodili i +9 te mirno priveli utakmicu kraju. Najbolji strijelci bili su Samuel Blažić (10), Simon Povijač (8), Timon Ružić (4), a po jedan pogodak zabili su Mark Zagorščak, Gabriel Šuster i Noa Cvetanović.
U drugoj utakmici, protiv prve ekipe Bjelovara koja je završila 26:18, igralo se gol za gol sve do završnice, kada Koprivnica od 18:18 radi seriju i odlazi na konačnih +8. Ružić je bio prvo ime susreta s deset golova, Šuster je zabio pet, Povijač četiri, Zagorščak tri, Blažić dva, a po jedan su dodali Ivan Šimunov i Tin Žufika. U13 Koprivnica drži treće mjesto, s dva boda manje od Garešnice i vodećeg Čakovca.
FOTO RK Koprivnica