Kadeti Koprivnice treći na 14. izdanju ‘Plaveca’

U školskoj sportskoj dvorani Vinko Zember u Koprivnici održan je 14. po redu Memorijalni košarkaški turnir Goran Plavec za košarkaše 2008. godišta i mlađih. Prvo mjesto osvojili su kadeti Bosca koji su u finalu pobijedili Dubravu 124:38. Treći su bili kadeti Koprivnice koji su slavili nad Radnikom 68:42. U najbolju petorku turnira izabrani su Dino Novosel (Radnik), Saša Horvat (Koprivnica), Petar Benotić (Koprivnica), Marko Gašparac (Bosco) i Marin Cvitković (Bosco). Goran Plavec bio je član Košarkaškog kluba Koprivnica koji je 1991. godine poginuo u Bjelovaru kao hrvatski branitelj. U njegovu čast svake godine klub organizira turnir. Ove su godine svim natjecateljima poklonili majice za uspomenu. Turnir je otvorio gradonačelnik Koprivnice Mišel Jakšić, a nagrade je dodijelio Zdravko Rupnik, predsjednik našeg županijskog Košarkaškog saveza.