Kadetski Kup: Koprivnički atletičari obarali osobne rekorde

Atletičari AK Koprivnica nastupili su protekle srijede na Kupu Hrvatske za kadete i kadetkinje u Zagrebu.

Ivan Bebek je osvojio 15.mjesto na 300m prepone u vremenu 57,31 i 7.mjesto na 100m prepone u vremenu 17,20. Lana Grudić je nastupila na 100m i u skoku u vis. Zara Rupčić je nastupila 100m i na 300m. Petar Slavinić je nastupio na 100m i na 300m.

Dorian Držanić je nastupio na 300m i u skoku u dalj. Tija Požgaj je nastupila na 300m. Lukas Petrić je osvojio 9.mjesto na 100m u vremenu osobnog rekorda 12,43. Luka Kvaternik je osvojio 13.mjesto na 100m u vremenu osobnog rekorda 12,65 i 10.mjesto na 300m u vremenu osobnog rekorda 39,64.

JADRANSKO – PODUNAVSKI KUP U SPORTSKOM RIBOLOVU

FOTO Peski iz Đurđevca osvojili brončane medalje

gostovanje u puli

Radeljić najavio mlađi Slaven: Juniori će startati, greške im ne brojim, ali tražim energiju

treća pobjeda u kvalifikacijama

Virovke rasturile zagrebački Falcons i osigurale dodatno razigravanje za Premijer ligu

RASPISAN NATJEČAJ ZA SANACIJU TRAVNJAKA

Još dvije utakmice i hibrid odlazi u povijest. Za Slaven je bio vrlo nesretan zadnjih godina…

taman pred međusobni okršaj

Cvetkovčani već hlade šampanjac. Glavnom rivalu oduzeta tri boda zbog nevjerojatne greške

BAKLJADA PRED STADIONOM

VIDEO Evo kako su dočekani pioniri Slavena nakon odličnog plasmana na turniru u Umagu