Kakav obrat! Uvredljive poruke vlasnici auta kod bolnice napisao je muškarac!

Pisali smo prije više dana o neviđenom slučaju kod koprivničke bolnice, kad je nepoznata osoba sprejem išarala parkirani golf. Na njemu su bile uvredljive poruke, koje se očito odnose na “ljubavne” odnose uključenih u priču. Danas je upravo policija otkrila što se i kako dogodilo.

-Provedenim kriminalističkim istraživanjem sumnja se da je osumnjičeni 41-godišnjak s koprivničkog područja, 28. prosinca prošle godine u Koprivnici na Trgu dr. Tomislava Bardeka na parkiralištu sprejem oštetio osobni automobil, oštetivši vlasnicu za oko 390 eura. Protiv osumnjičenika će biti podneseno posebno izviješće nadležnom državnom odvjetništvu – poručili su iz policije.
FOTO Čitatelj 

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Jeste li znali?

Evo zašto od svih ljudi u društvu komarci bodu samo tebe

Osuđen 52-godišnjak koji je s 1,28 promila naletio na par biciklista

Iryna je od zadobivenih ozljeda preminula, a njezin suprug teško stradao. Vozač Forda dobio četiri godine zatvora

Preminuo je mladen maljak

Uvijek spreman pomoći, nasmijan i požrtvovan, svojim je djelima pokazivao što znači biti pravi vatrogasac i prijatelj