U PREVRTANJU TRAKTORA TRAGIČNO JE PREMINUO 71-GODIŠNJAK

“Kao i svakog dana, brinuo je o goricama i pomagao međašu s kojim je bio veliki prijatelj, ali sinoć se nije vratio kući…”

U prevrtanju traktora u križevačkom prigradskom naselju Sveta Helena poginuo je 71-godišnjak iz Križevaca. Njegovo beživotno tijelo danas, u srijedu oko 9 sati u nasadu oraha pronašao je susjed.

– Rodom je tu iz Svete Helene i svaki dan je dolazio u svoje gorice i vodio je brigu i o trsima i orasima međaša s kojim je veliki prijatelj. Ujutro oko sedam sati nazvala nas njegova supruga i rekla da se sinoć nije vratio doma. Odmah smo krenuli u potragu za njim, a kad sam ušao u nasad oraha naišao sam na stravičan prizor. Traktor je bio prevrnut na bok i ispod je bilo beživotno tijelo. Mislim da će me taj šokantan prizor pratiti mjesecima – priča nam potreseni susjed.

Nikome nije jasno zašto je tragično preminuli 71-godišnjak išao kositi nasad koji je na brijegu. On je oduvijek, kaže susjed, bio pedantan pa je vjerojatno medašu htio sve očistiti.

– Možda mu je pozlilo jer je jučer bio težak dan. Što god da se dogodilo neće nam ga vratiti. I nas je potresla tragedija kao i njegovu suprugu, sinove i unuke. Za deset dana su krstitke od unuke, a huda sudbina nam ga je uzela i umjesto slavlja sad smo svi zavijeni u crno – rekao je susjed.

FOTO Nikola Wolf

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Hrvatski lovački savez plaća odštetu vozaču

Pred BMW mu iskočila divljač, dobit će 6.500 eura

Sumnja se na krivotvorenje isprava

Na vrata mu pokucali istražitelji, oduzeli oružje i lovačku iskaznicu

Građevinski sektor pokazuje prve znakove usporavanja, provjerili smo što se događa u Podravini i Prigorju

U prvih pet mjeseci izdano 16 posto manje građevinskih dozvola