KVALIFIKACIJE ZA EURO

Kapusta postigao šest koševa u pobjedi protiv BiH

Hrvatska muška košarkaška reprezentacija napravila je veliki korak u kvalifikacijama za EuroBasket 2025. koji se igra u Cipru, Finskoj, Poljskoj i Latviji. Hrvatski košarkaši jučer su u važnom susretu u Domu Dražena Petrovića igrali protiv reprezentacije Bosne i Hercegovine te slavili rezultatom 89:76 (30:19, 20:29, 23:12, 16:16).

Svoj obol u velikoj pobjedi dao je i Borna Kapusta (28), koprivnički košarkaš u redovima Splita koji je za nešto više od 20 minuta provedenih u igri ubacio šest koševa te skupio jedan skok i tri asistencije.

Hrvatska je ovom pobjedom skočila na drugo mjesto kvalifikacijske skupine E, a do kraja kvalifikacija čekaju ju još tri susreta. Za dva dana u uzvratnoj utakmici Hrvatska gostuje u Sarajevu kod Bosne i Hercegovine, potom slijedi domaća utakmica protiv olimpijskog doprvaka Francuske (21. veljače), a u posljednjoj utakmici kvalifikacija Hrvatska će gostovati kod Cipra (24. veljače).

FOTO: SC Derby/Filip Roganović (ABA League)

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

MEMORIJALNI KUP MIŠEL VRANIĆ

FOTO Sara Sabolić i Matias Vranić osvojili titule pobjednika

Održano posljednje kolo pan županijske šaranske lige

FOTO Ferdinandovčani osvojili ligu, najteži šaran vagnuo 17,75 kilograma

Debi iz snova za novog člana Trkačkog kluba Đurđevac

Darko Lamot osmi u Maloj Subotici