obavijest za građane

Komunalac u ponedjeljak kreće s uništavanjem korova širom grada

Od 20. do 31. svibnja, u vremenu od 5 do 8 sati djelatnici Komunalca tretirati će korov na neuređenim zelenim površinama, odnosno dionicama iskopa Aglomeracije na području grada Koprivnice i uz prometnice kako bi spriječili širenje invazivnih korova. “Uporaba kemijskih pesticida dopuštena je za iskorjenjivanje invazivnih vrsta prema propisima kojima se sprječava unošenje i širenje invazivnih stranih vrsta. U slučaju kiše tretiranje se odgađa za sljedeći dan”, navode iz Komunalca.

FOTO Komunalac

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

ORDINACIJA NA KOTAČIMA

Mobilna ambulanta počela s radom

NAJNOVIJI PODACI HRVATSKOG ZAVODA ZA JAVNO ZDRAVSTVO:

Svaka druga smrt u našoj županiji ima isti uzrok

Znanstvenici nakon velikog istraživanja:

“Ljudi koji idu spavati u ovo vrijeme imaju manji rizik od razvoja kardiovaskularnih bolesti”